Jak napisac CV i Cover Letter w UK. Interview Masterclass.
Jak zdobyć wymarzoną pracę w UK

Jak zdobyć wymarzoną pracę w UK. Rynek pracy, CV, Interview, autoprezentacja.

Current Status
Not Enrolled
Price
299,00 GBP
Get Started
Zapłać za ten kurs w 3 ratach. Bez odsetek

Jak napisać CV i Cover Letter w UK? Gdzie szukać pracy? Przygotowanie do Interview. Co zrobić z otrzymaną ofertą pracy?

Natalia Smaglo Kursy o ksiegowosci pw UK po polsku

Po roku współpracy z moimi kursantami wiem, że nawet najlepszy kurs na rynku nie zawsze da Ci szanse na zdobycie wymarzonej pracy. Podczas naszych spotkań rozmawiam z osobami, które ukończyły pełne kwalifikacje czy uniwersytet, ale nadal nie mogą wejść na rynek pracy. Nie mówiąc już o tych, które nie maja doświadczenia czy kwalifikacji. Dlaczego?

Zadajesz sobie pytanie...

Planujesz zmienić lub zacząć nowa prace? 

Zastanawiasz się jak poprawnie napisać CV i Cover Letter? 

Szukasz przykładów i podpowiedzi? 

Nie wiesz, gdzie szukać wymarzonej pracy? 

Przeraża cię przygotowanie do Interview? 

Nie jesteś pewien co zrobić z otrzymaną ofertą pracy? 

Zapłaciłaś setki funtów na pisanie idealnych CV i nadal nic?

Jeśli odpowiedziałaś/eś TAK, chociaż na jedno z tych pytań – to jestem w stanie Ci pomoc!

To co chce Ci przekazać to to, że drobna pomyłka już na samym początku procesu rekrutacji może przekreślić Twoje szanse na sukces. Powiemy Ci, jak zaplanować i przygotować się do nieoczekiwanych telefonów, nieformalnych rozmów lub innych tricków stosowanych przez rekruterów.

Prowadząca kurs

Jak już pewnie wiesz, od lat zajmuje się biznesem, nie pracuje na etat. Dlatego do tego kursu zaprosiłam gościnne.

Poznaj Agnieszkę, osobę z wieloletnim doświadczeniem jako rekruter i management accountant na angielskim rynku pracy. Agnieszka jest osobą najbardziej odpowiednią i kompetentną. To właśnie Aga pomogła mi znaleźć moja pierwsza prace, która pomogła mi uwierzyć w siebie! 

Co więcej, Agnieszka nie posiadała doświadczenia w księgowości aplikując o pierwsza prace. Do dziś również, nie posiada żadnych zawodowych kwalifikacji księgowych. Mimo to, rekruterzy co chwile zawalają jej skrzynkę email ofertami pracy. To samo chcemy wypracować dla Ciebie.

To Aga towarzyszy mi do dziś, a ja jej – bacznie przyglądamy się naszym wzajemnym sukcesom. Jej – w pracy na etat i moim – w prowadzeniu własnego biznesu. A teraz Ty możesz dołączyć do naszego duetu i przejść razem przez drogę budowania swojej ścieżki kariery. 

Dołączasz do nas?

Kurs po polsku z angielskimi przykładami

KROK PO KROKU

Zatrudnienie to proces, tak samo jak budowanie własnej firmy. Nie od razu mamy klientów prawda? 

Po pierwsze, Agnieszka, wykorzystując swoje bogate doświadczenie, szczegółowo wyjaśni, jak rekruterzy Cię postrzegają. 

Kurs prowadzimy w języku polskim ale rozmowę kwalifikacyjną – po angielsku. Abyś dostała / dostał dokładne odpowiedzi i przygotował słownictwo pod rozmowę kwalifikacyjną w angielskich firmach.

Następnie, pokaże, jak możesz skutecznie zaprezentować swoje kwalifikacje. Jeśli ich nie posiadasz, dowiesz się jak możesz wykorzystać potencjał i doświadczenie, które do tej pory pozyskałaś/eś. Niekoniecznie na pozycji o która aplikujesz!

PORADY REKRUTEAR

Dodatkowo, uzyskasz wartościowe wskazówki, które nie tylko pomogą Ci się wyróżnić, ale także przewyższyć innych kandydatów. 

Ponadto, Agnieszka zdradzi kluczowe triki, które umożliwią Ci przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej bez niepotrzebnego stresu, co znacząco zwiększy Twoje szanse na zdobycie wymarzonego stanowiska. 

GOTOWE PRZYKŁADY
CV i Cover Letter

Przyklady CV i cover leter w UK

Jesteś w miejscu, w którym nie tylko otrzymasz „gotowe” CV do wypełniania. My nauczymy Cię całego procesu, dzięki któremu ta praca będzie TWOJA!

 

Wszystko w jednym miejscu

Pierwszy tak kompleksowy kurs po polsku przygotowujący Cię do rynku pracy w UK. Od teorii do praktyki, z gotowymi szablonami CV i Cover Letter.

Nasz kurs, choć oparty na przykładach z pracy biurowej (np. w księgowości), jest uniwersalny i dotyczy każdej innej pracy. Zatem, większość firm w Wielkiej Brytanii stosuje standardowy proces rekrutacji. Dlatego też, zdobyta wiedza będzie mogla być używana w różnych sektorach i na pozycjach. Dodatkowo, zrozumienie tych uniwersalnych zasad może znacznie zwiększyć Twoje szanse na sukces w procesie poszukiwania pracy w przyszłości – jak już będziesz gotowy/gotowa na dalsze przygody, wyższe stanowiska i większe zarobki!

Format kursu oraz ile trwa kurs?

 Jak widzisz, kurs jest bardzo obszerny ale nasi testerzy poradzili sobie z nim bez problemu!

 

Co mówią o kursie inny:

jak napisac CV w UK

Dla kogo jest nasz kurs?

Dla absolwentów i studentów
Dla osób, które dopiero przyjechały do UK
Osób powracających do pracy.
Dla zawodowców zmieniających branżę.
zmaina pracy zawodowej w uk

Dodatkowo, kurs może zainteresować:

  • Dla osób długotrwale bezrobotnych
  • Dla osób w wieku 50+, które chcą pozostać aktywne zawodowo lub wrócić na rynek pracy.
  • Młodzież – Dla młodych ludzi, którzy właśnie ukończyli szkołę średnią i potrzebują przygotować swoje pierwsze CV.
  • Pracownicy sezonowi – Dla osób szukających pracy tymczasowej, które chcą poprawić swoje szanse na rynku pracy poprzez profesjonalne CV.
  • Kobiety wracające do pracy po urlopie macierzyńskim – Dla matek, które planują powrót do zawodowej aktywności i chcą zaktualizować swoje CV.
  • Osoby zmieniające miejsce zamieszkania. Dla tych, którzy przeprowadzają się do innych regionów lub krajów i muszą dostosować swoje CV do lokalnych standardów rynku pracy.

Jak inaczej można wykorzystać wiedzę Agnieszki i jej doświadczenie w branży rekrutacji w Wielkiej Brytani?

Kurs może być świetną podstawą dla firm, które chcą samodzielnie przeprowadzić proces rekrutacji. Ja sama wykorzystam ten kurs do prowadzenia rekrutacji w moich firmach. 

Agnieszka omawia każdy aspekt procesu rekrutacji, a co za tym idzie, poznasz cały proces nie tylko od strony osoby poszukującej pracy, ale także od strony osoby rekrutującej. 

W rezultacie, zyskasz kompleksowe rozumienie tego, co jest kluczowe zarówno dla kandydatów, jak i dla rekruterów. 

Zapraszam do obejrzenia naszego wideo aby lepiej poznać mnie i Age, jeśli jeszcze nas nie znasz. Posłuchać i zobaczyć czy chcesz iść ta droga z nami. 

A jak już zdecydujesz, ze to jest ten czas aby zacząć..

DOLACZ DO NAS 

Kurs zawartość

Pokaż wszystko
Scroll to Top