Self Employed - jak zarejestrować jednoosobową działalność w UK
Ile kosztuje założenie firmy w Anglii?

Samozatrudnienie w UK – czyli wszysko o Self Employed – webinar

Current Status
Not Enrolled
Price
75,00 GBP
Get Started

Samozatrudnienie w UK – Poznaj Szczegóły

Webinar dedykowany osobom samozatrudnionym i tym, którzy rozważają własny biznes

Nagranie z Webinaru dostępne po zakupie.

Czy jesteś osobą samozatrudnioną lub rozważasz założenie własnej firmy? Czy Twoją pasją jest fotografia, tworzenie, czy sprzedaż usług lub produktów? Jeśli Twoje dochody rosną, a pytanie „jak rozliczyć się z podatków” staje się coraz bardziej palące, to jesteś we właściwym miejscu.

Podatki mogą być skomplikowanym tematem, zwłaszcza dla samozatrudnionych. Jeśli potrzebujesz klarownych informacji na temat podatków w samozatrudnieniu w UK i chcesz poczuć się pewniej w kwestiach podatkowych, to serdecznie zapraszamy na nasz niezwykły webinar.

Nasz webinar o podatkach w samozatrudnieniu w UK jest skierowany do osób, które pragną lepiej zrozumieć system podatkowy i nauczyć się skutecznych strategii minimalizacji podatków. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą czy doświadczonym freelancerem, ten webinar dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i narzędzi.

Czego się nauczysz, biorąc udział w naszym webinarze?

Podstawy podatków:

Dowiedz się, jakie podatki są związane z samozatrudnieniem w UK, jakie są terminy i obowiązki podatkowe oraz jak prawidłowo rozliczać swoje dochody.

Strategie minimalizowania podatków:

Przedstawimy Ci skuteczne strategie, które pomogą Ci zminimalizować wysokość płatności podatkowych. Omówimy dostępne ulgi podatkowe i legalne metody optymalizacji podatkowej dla samozatrudnionych.

Dobra praktyka księgowa i rozliczeniowa:

Zaprezentujemy Ci praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia księgowości i rozliczeń podatkowych. Nauczysz się, jak skutecznie organizować dokumenty, śledzić wydatki i przygotowywać rozliczenia podatkowe.

Uniknij błędów i pułapek:

Podzielimy się informacjami na temat najczęstszych błędów, jakie popełniają samozatrudnieni w zakresie podatków. Dzięki temu unikniesz potencjalnych pułapek i problemów związanymi z rozliczeniami podatkowymi.

Sesje pytań i odpowiedzi:

Będziesz miał/a okazję zadawać pytania naszym ekspertom podczas sesji Q&A. Odpowiemy na Twoje wątpliwości i dostarczymy praktycznych wskazówek dostosowanych do Twojej sytuacji.

Nie trać czasu! Zgłębiaj tajniki podatków w samozatrudnieniu w UK. Dołącz do naszego webinara i zdobądź kontrolę nad swoją sytuacją podatkową. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją podróż ku większej świadomości podatkowej i oszczędnościom!

Nagranie z Webinaru „Samozatrudnienie – Od A do Z” dostępne po zakupie. Bądź gotowy na nadchodzące zmiany w 2023 i 2024 roku.

  • Jak założyć firmę?
  • Jak prowadzić księgowość?
  • Jak wystawić fakturę?
  • Terminy rozliczeń
  • Koszty prowadzenia firmy
  • Ile kosztuje założenie firmy w Anglii?
  • Podatki i zaliczki
  • Składki ubezpieczeniowe
  • Samodzielne rozliczenie podatków
  • Zmiany w 2023 – na co zwrócić uwagę?

BONUS: ZMIANY W 2024 – JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ ROZLICZENIE SELF ASSESSMENT W DOBIE MAKING TAX DIGITAL

PS: Każdy nasz webinar jest nagrywany i dostępny dla kursantów na platformie akademii nawet po zakończonym kursie, co oznacza, że możesz do niego wracać!

Scroll to Top